"Kalitemizden ödün vermeden Türkiye'nin en profesyonel endüstriyel zemin firması olacağız."

Ustaş Yapı İnşaat

Hakkımızda

GÜVENİRLİĞİNİZİN
Temelİ

“KASIM SÖNMEZ
YÖNETİM KURULU BAŞKANI”

İleri teknoloji makine donanımı, bilgi birikimi, deneyimi ve kadromuzda bulunan profesyonel ekibimiz ile faaliyet gösterdiğimiz USTAŞ'ın temeli; 1960'lı yıllarda Babam Merhum Hacı Durmuş Sönmez tarafından atılmıştır. Yapıla gelen mozaik ve şap işimiz, gelişen ve değişen Türkiye'nin gereklilikleri doğrultusunda yerini endüstriyel zemin ve şap uygulamasına bırakmıştır.

Sağlam temeller üzerinde kurulu olan bu yapılaşmayı; her geçen gün hızla büyüyen profesyonel ekibimiz, uzman kadromuz, müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla, sektörde bilinen ŞAPÇI KASIM ismimle günümüze kadar getirmenin haklı gururunu yaşamaktayım.

Türkiye genelinde gerçekleşmiş olan, farklı şirketlerin prestijli projelerindeki milyonlarca metrekareye imza attığımız uygulama başarılarımızı; büyük bir aile olarak gördüğümüz, dinamik, uzman, aydın ve takım ruhuna sahip ekibimiz ile birlikte, geleceğe de taşımayı öncelikli hedefimiz olarak belirlemekteyiz.

Yıllara dayanan tecrübe ve enerjimizi yapımızı, yaptığımız her projede duyduğumuz aynı heyecan ve istekle, yüksek sorumluluk duygumuzla, kalitemizden ödün vermeden, her geçen gün daha iyi hizmet sunarak, müşteri memnuniyeti politikamız ile yarınlara taşıyacağımızı ve Türkiye'nin en profesyonel endüstriyel zemin firması olacağımızı garanti ediyoruz.

İmza

Devameden Projeler

1960'dan beri 500'den fazla projede rol aldık.

İNCELE